» Тиждень початкових класів

Тиждень початкових класів

Автор: ozersk от 12-04-2018, 15:31

     Перший день тижня – Червоний. Цікаво була організована і проведена лінійка відкриття, на якій було оголошено план тижня, та окремо понеділка, було вручено емблеми дня. Відразу із учнями було переглянуто інформаційний вісник «У світі червоного» та побудовано «Асоціативний кущ». Також із великим задоволенням учнями було переглянуто казку «Червона шапочка». Після уроків для дітей було проведено майстер-клас «Веселка у небі» в ході якого діти виконали об’ємну аплікацію веселки із продуктів харчування та всі побували на кольоротерапії «Червоний колір».

Тиждень початкових класів

 

Тиждень початкових класів

 

     Другий день тижня – Жовтий.

Із самого початку дня діти здійснили подорож у країну «Жовтляндію», на ранковій лінійці було повідомлено цікаві факти про жовтий колір та визначено «найжовтішого»  учня. Потім із великим захопленням діти «поринули» у жовтий колір пройшовши кольоротерапію. Також у цей день було проведено майстер-клас «Великодні курчата» на який було запрошено майбутніх першокласників для знайомства із шкільною родиною. Виконавши роботу усі учні помістили свої роботи на виставку.

Тиждень початкових класів

 

Тиждень початкових класів

 

     Третій день тижня – Синій.

   На лінійці було оголошено план заходів на день, відразу після якої було проведено квест «У світі синього» для учнів 3-4 класів, в ході якого вони виграли «сині» солодкі призи для всіх друзів. На перерві для учнів початкових класів було також проведено гру «Казкова мозаїка» в ході якої всі занурились у чарівний світ казок із задоволенням виконували запропоновані завдання, після чого усі разом побудували «Синій ланцюжок». Також у «синій» день діти всі побували у ролі художників та виконали малюнки на шкільну виставку.

Тиждень початкових класів

 

Тиждень початкових класів

 

    Четвертий день – Зелений.

   На лінійці відкриття «зеленого» дня серед учнів було визначено трьох переможців у номінації «лісовичок» та нагороджено їх зеленими кульками і солодкими призами. У цей день було проведено вікторину «Природознавці» в ході якої учні ділилися своїми знаннями. Надзвичайно цікавою для дітей була гра «Солодке деревце», яка було проведена у спортзалі школи де кожен із дітей мав змогу поспівати, потанцювати і здобути подарунки. Наприкінці «зеленого» дня діти були фантазерами та уявляли себе деревом, описували його та малювали, після чого виставка поповнилась новими роботами.

Тиждень початкових класів

 

    П’ятий день – Різнокольоровий.

   Не менш цікаво пройшов п’ятий день «Веселкового тижня» в ході якого усі учні початкової школи взяли участь у спортивному святі «Сходинками веселки», команди-переможці були нагороджені грамотами. Завершився «Веселковий тиждень» лінійкою закриття на якій усі бажаючі ділилися своїми враженнями.

Тиждень початкових класів

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий