Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Тиждень безпеки дорожнього руху

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху 20 листопада 2020 року у Озерській філії Сварицевицького ОЗЗСО із здобувачами освіти 6-9 класів було проведено велопробіг. Організаторами були надавачі освітніх послуг з основ здоров'я Петрович Руслан Миколайович, фізичної культури Полюхович Віталій Миколайович та Серко Михайло Миколайович. Головною метою тижня було попередження травматизму та збереження їх життя на дорозі. В конкурсах на знання правил дорожнього руху та подолання перешкод на дорозі переможцями були:
1-е місце - Шульга Станіслав, 7 кл.
2-е місце - Серко Назар, 6 кл.
3-е місце - Полюхович Антон, 6 кл.
Всі учасники отримали мегазадоволення, позитивний заряд енергії та часточку здоров'я.

Тиждень безпеки дорожнього руху

 


Спортивне дійство «Козацькі розваги»

Напередодні 14 жовтня, якого святкують одразу три свята: Покрови Божої Матері, День українського козацтва, День захисника України в Озерській філії традиційно, з метою вшанування мужності та героїзму захисників України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу у дітей та молоді, ознайомлення з традиціями, звичаями українського козацтва, популяризації фізичної культури та спорту проводиться спортивне дійство «Козацькі розваги» учасниками якого є здобувачі освіти початкової школи. От і цей рік не став виключенням. Діти активно змагалися на «силу і швидкість», проявляли «козацьку кмітливість», спробували побути «кашоварами» та втекти з полону переправляючись через «бурхливий Дніпро», «стрибати на конях» тощо.
Ще довго стояв гомін у святковому спортивному залі: нікому не хотілося полишати своїх побратимів. Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці!

Спортивне дійство «Козацькі розваги»

 Візит депутата Верховної Ради!

"Візит Народного депутата України"

Нещодавно із робочим візитом село Озерськ відвідав Народний депутат України Віктор М'ялик. На території шкільного подвір'я присутні обговорили "вічні", десятиліттями не вирішені жодною владою, болючі для озерчан питання: ремонт дороги Озерськ-Золоте, мобільний зв'язок, якісний інтернет тощо. Депутат говорив просто, дуже добре розуміючи наші злободенні проблеми, адже сам родом із такої ж сільської глибинки. Сподіваємося, що бодай частину із порушених питань вдасться вирішити уже найближчим часом
129300;
 

Візит депутата Верховної Ради!

 


Педагог--професія від БОГА!!!

Шановні освітяни району!
Дорогі колеги Озерської альма-матер! Високопрофесійна вчительська родино Сварицевицького опорного закладу! 
Щиро вітаю Вас із професійним святом-Днем працівників освіти🌹🌷💐Нехай кожна мить Вашої фахової діяльності приносить море задоволення і позитиву🌈А повага і вдячність від усіх учасників освітнього процесу приносить впевненість у Ваших діях🌼Будьте здорові і щасливі. Добра і злагоди у Ваших родинах👨‍👩‍👧‍👦 

Педагог--професія від БОГА!!!

 


"НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА-ПРОСТІР НОВИХ ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ!"

На таку актуальну тему сьогодні проведені загальношкільні батьківські збори в Озерській філії. Завдяки вчителям початкової ланки під керівництвом Шульги Л.І. було проведено "Мозкову атаку" за безпосередньою участю батьків (фрагменти вправ: "ранкове коло", "вправи з LEGO", "пташиний паспортний контроль" тощо), при виконанні яких кожен із батьків спробував себе в ролі здобувача освіти НУШ! Також одноголосно підтримано ініціативу щодо подальшої співпраці батьків та педагогів не за допомогою "примусових" класних чи загальношкільних батьківських зборів, а в ОНЛАЙН- та ОФЛАЙН режимах, оскільки така форма роботи з батьками як загальношкільні (класні) батьківські збори є такою ж застарілою, як і колишні радянські погляди щодо розвитку освіти. Цікаво та змістовно було продемонстровано відеопрезентацію "Про підсумки освітнього процесу за І семестр 2019-2020 н.р." (заст. з НВР Клюйко Н.І.). Зупинилися також на питанні організації харчування та дотримання санітарно-гігієгнічного режиму (медсестра Гребеневич А.Л.), переобрали голову батьківського комітету-Серко Валентину Улянівну та підписали Меморандум співпраці між учасниками освітнього процесу. Завершилися збори переглядом відеоролику "Спілкування заради майбутнього!".


"НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА-ПРОСТІР НОВИХ ОСВІТНІХ МОЖЛИВОСТЕЙ!"

 «Якщо твої наміри розраховані на рік - сій жито, на десятиліття - саджай дерева, на віки - виховуй дітей»

Цими словами розпочалося засідання БАТЬКІВСЬКОГО КЛУБУ в рамках Всесвітньої кампанії «16 днів проти насильства». Темою даного заходу було обрано одну з актуальних проблем сьогодення – «Право. Насильство. Відповідальність». Класним керівником Нестерчук Марією Станіславівною було проведено психологічний тренінг з метою попередження насильства в сім'ї, профілактики та запобігання жорстокому поводженню з дітьми, а також усвідомлення відповідальності батьків за виховання дітей. 

«Якщо твої наміри розраховані на рік - сій жито, на десятиліття - саджай дерева, на віки - виховуй дітей»

 “Звітно-виборні профспілкові збори”


На порядку денному даного заходу головою ПК Озерської філії Світланою Шульгою озвучено ряд важливих питань,які хвилюють працівників закладу.В ході надання пропозицій щодо виборів нового голови профспілки закладу,одноголосно підтримано пропозицію залишити на цій посаді діючу голову ПК Шульгу С.П.,з чим ми її і вітаємо і бажаємо УСПІХУ у творчих починаннях!

“Звітно-виборні профспілкові збори”

 


Суперфінал "Сімейні перегони. Великі громади-2018"

Сьогодні наша освітянська сім'я Озерського НВК у складі: Анатолія (тато), Наталії (мама), Миколи та Богдани (діти) захищала честь Дубровицького району у Суперфіналі обласної спортивної гри "Сімейні перегони. Спортивні громади-2018", що відбувся на стадіоні у м.Костопіль.
 
Суперфінал "Сімейні перегони. Великі громади-2018"

Наші на засіданні "Лідера"

 Нещодавно у центрі позашкільної освіти пройшло чергове засідання районної ради старшокласників «Лідер». Дуже приємно, що з-поміж представників 32 закладів освіти Дубровицького району були присутні і наші учні--Серко Вікторія та її однокласник Турук Віктор (11 кл.)

Наші на засіданні "Лідера"