» Про нас

Про нас

Автор: ozersk от 3-03-2017, 09:19

І. Загальні відомості про заклад.

 

Дата створення                  Озерська загальноосвітня школа заснована в

та його особливості       1947 році як початкова. В 1960 році закладу       

надано статус восьмирічної школи, у 1988 році –неповньої середньої,в 1996 – І-ІІ ступенів. В 1999р.школу реорганізовано в навчальний заклад І-ІІІ

ступенів.У період з 1947 по 1997 рік навчально – виховний

процес здійнювався в одноповерховому примішенні.В 1997 році в експлуатацію введене типове двоповерхове приміщення нового навчально – виховного комплексу «Школа - дитячий садок» на 105 учнівських місць та

55 – в дитячому садку.

 

Форма власності          Комунальний заклад Дубровицької районної ради

 

Основні напрями         Організація навчально – виховного процесу:

діяльності.                     - забезпечення виконання ЗУ «Про загальну 

середню освіту»;

 - забезпечення реалізації навчальних планів та програм для ЗНЗ І-ІІІ ст.;

 - реалізація Всеукраїнської, обласної, районної Програми національного виховання на 2008 – 2020 роки;

 - забезпечення функціонування системи учнівського самоврядування: «Країна Барвінкова» (1 – 4 кл.), «Держава Веселкова» (5 – 11 кл.)

 

Організаційна             Навчально – виховний процес здійснюєсть в одну

структура закладу      зміну. Кількість учнів – 91.

У школі наявний комп’ютерний клас, у якому знаходиться 6 комп’ютерів, спортивна зала із волейбольним майданчиком (роздягальні для хлопчиків і дівчаток), актова зала.

   У закладі функціонує 4 гуртки ( «Технологічний», «Чомучки», «В географічних джунглях», «Виразного читання») та 3 секції з волейболу         (2 – 5 кл., 6 – 8 кл., 9 – 11 кл.) та 2 з настільного тенісу (4 – 6 кл., 7 – 11 кл.)

   Організовано роботу методичної ради школи, роботи методичних об’єднань вчителів початкових класів, класних керівників, суспільно – гуманітарного та природничо – математичного циклів, школа стажування (для молодих вчителів).

   Школа процює над науково – методичною проблемною темою «Впровадження в навчально – виховних процес інноваційних технологій, формування ціннісних орієнтацій і ставлень особистості».

   Навчально – виховний процес заберпечують 20 вчителів, з яких 5 мають вищу категорію, 2 – звання «Старший вчитель». Обслуговуючий персонал - 13 чоловік.

 

ІІ. Основні показники діяльності.

   Педагогічний колектив Озерської  ЗОШ І-ІІІ ступенів спрямовує свою діяльність на виконання ЗУ «Про загальну середню освіти», виконання навчальних планів і програм та забезпечення належного рівня організації навчально-виховного процесу.

   В 2008 році учні школи посіли ІІІ місце (8 клас), в 2011 – ІІ (4 клас) в районному конкурсі знавців української мови імені П.Яцика; у 2010 році –

І місце в районному конкурсі «Космічні фантазії» (10 клас); в 2010 році – ІІІ місце в районному конкурсі «Технічне моделювання» (3 клас), ІІІ місце в районному конкурсі з російської мови «Народна пам’ять про подвиг»(8 клас).

   Школярі є активними учасниками районного туру учнівських олімпіад, олімпіади серед учнів 4 класу «Юне обдарування», заочного математичного конкурсу «Кенгуру».

   Високе досягнення на районних змаганнях мають учнівські команди в залік Спартакіади школярів з легкої атлетики, волейболу, шахів і шашок, настільного тенісу. Зокрема, дівчата 9-11 кл. виступали на обласних змаганнях з легкої атлетики (2009 – 2010 рр.) та настільного тенісу (2010р.)

   В результаті учнівські та вчительський колективи займають призові місця в Спартакіаді серед учнів та працівників освіти.

   В 2008 році колектив школи нагороджений райрадою профспілки працівників освіти за ІІ місце в районному огляді готовності шкіл до нового навчального року. В 2010 році – за ІІІ місце.

   Велика увага приділяється збереженню та відродженню звичаїв та традицій засобами народознавства. У школі відкрито історико – етнографічний музей, який претендує на звання «Зразковий музей».

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий