» » Тиждень біології та хімії

Тиждень біології та хімії

Автор: ozersk от 1-04-2018, 14:29

У понеділок , 26 березня на загальношкільній лінійці учні ознайомилися з основними заходами під час проведення тижня .Протягом тижня  проходив  фотоконкурс«Домашній улюбленець»  серед учнів 5-9,11 класів. Цікаві фото своїх улюбленців представили учениці: Серко Вікторія та Пляшко Софія.Був проведений відкритий урок по хімії на тему: «Хімічні властивості кислот: дія на індикатори, взаємодія з металами, основними оксидами, основами, солями. Реакція нейтралізації. Ряд активності металів. Реакція заміщення й обміну. Заходи безпеки під час роботи з кислотами» у 8класі. Учні проявили зацікавленість та активність під час проведення уроку. Було досягнуто поставленої мети уроку.

  У вівторок, 27 березня серед 5-9,11 класів проходив конкурс малюнків на біологічну тематику. Найактивніше проявили свої здібності учні 5,6 класів: Серко Денис, Стасюк Вікторія, Пляшко Софія, Пляшко Ілля, Петрович Кристіна, Іщенко Світлана. Окрім того для учнів 7,8 класів був проведений брейн- ринг«Відгадай елемент», у якому перше місце здобула команд 8-го класу «Плутоній».

  В середу, 28 березня серед учнів 8,9,11 класів відбулася конференція « Про аскорбінку знаємо все!?». Знання біології не даються самі по собі, лише послухавши вчителя на уроці чи прочитавши параграф підручника, але здобуваються у творчому пошуку учнів. Тому діти вчаться самостійно знаходити відповіді на поставлені перед ними завдання шляхом створення міні-проектів. Так, учні 7-го класу захищали проект на тему «Як тварини захищаються. Охорона тварин». Від них переймали вміння учні 5,6 класів.

  В четвер, 29 березня учні 5,6 класів брали участь у грі «Юний біолог».Перемогу здобули учні 6-го класу. Серед учнів 5-9,11класів був проведений конкурс : «Біологічні цікавинки». Перше місце здобула учениця 11-го класу Серко Анюта, друге місце учні 6-го класу, третє місце учні 5-го класу, четверте місце вибороли учні 8-го класу та п'яте місце учні 7-го класу.

  В п’ятницю, 30 березня було проведено свято до Міжнародного дня птахів «Пернаті друзі».Підвівши підсумки тижня, діти зрозуміли наскільки цікавий і захоплюючий світ живого. Тож не будьмо байдужі до свого здоров’я, життя і оточуючого нас середовища.

Тиждень біології та хімії

 

Тиждень біології та хімії

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий