» » Дні української мови та літератури в школі

Дні української мови та літератури в школі

Автор: ozersk от 25-03-2018, 23:44

Метою тижня було виявити інтелектуальний розвиток дітей, їх креативність; розвивати творчі та пошукові здібності учнів, естетичні смаки, читацькі інтереси, виховувати любов та повагу до рідної мови, культуру спілкування.

     Протягом тижня було проведено літературний квест ,,У пошуках Кобзаря’’ (вч. Петрович В.В.). Учні проявили цікавість і активність у грі. В конкурсі ілюстрацій до творів активними були учні 5 кл. та 8 кл. (Серко Н.Вас.). Учні вшанували пам’ять великого Кобзаря. Цікавим був конкурс декламаторів віршів Т.Шевченка. Призові місця завоювали учні 7 кл. та 5 кл. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідного слова, проявили кмітливість у складанні криптограм, інтелект у розгадуванні ребусів та кросвордів.

     У рамках закриття тижня учні переглянули презентацію ,,Шевченко-художник’’. Відбулася церемонія нагородження переможців різних конкурсів. Ними стали учні всіх класів, кожен з яких так чи інакше долучився до проведених заходів. Виходячи із поставленої мети, слід зазначити, що учні отримали багато нової та цікавої інформації в процесі виконання поставлених завдань, зуміли продемонструвати свої творчі здібності.

Дні української мови та літератури в школі

 

Дні української мови та літератури в школі

 

Дні української мови та літератури в школі

 


 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий