» Тиждень математики та фізики

Тиждень математики та фізики

Автор: ozersk от 19-02-2018, 16:45

 В понеділок, 12 лютого вчителем математики та фізики Турук Л.С. була проведена радіопередача ,,Посміхніться. Кожен з присутніх взяв для себе заряд позитиву від почутого.

Протягом тижня на уроках фізики та математики проводились інформаційні хвилинки про цікаві факти з життя  видатних вчених математиків та фізиків. У вівторок, 13 лютого учні мали можливість перевірити свої теоретичні знання з даних предметів, взявши участь у конкурсі ,,Розгадай кросворд (5-9, 11 кл.). Переможці були нагороджені грамотами та солодкими призами.

В середу, 14 лютого учителем математики Серко Ю.Ф. був проведений конкурс ,,Математичний марафон (7,9 класи).

Метою заходу було активізувати пізнавальну діяльність учнів, поглибити їх знання з математики, стимулювати активну творчу роботу школярів, розвивати логічне мислення, кмітливість, уміння діяти в нестандартних ситуаціях,виховувати цілеспрямованість.

Переможці, Петрович Вікторія та Петрович Максим, були нагороджені золотими солодкими медалями.

Крім цього стартував конкурс газет (5-9, 11 кл.). 

Для учнів 5-6 класів у четвер, 15 лютого вчителем  математики Турук Л.С.,   був проведений конкурс,,Година веселої математики”.Учасниками гри було 2 команди ,,ПЛЮС та ,,МІНУС. До складу журі входило троє учнів з 11 класу(Серко Анюта, Серко Вікторія, Турук Віктор).

          Метою гри було підвищення інтересу до вивчення предмета, пізнати нове, цікаве, зрозуміти загадкове, перевірити вивчене й досягнуте, розвивати активність, швидкість мислення, комунікативну компетентність, виховувати повагу до інших, вміння вислухати до кінця.

          Учням було запропоновано 5 математичних конкурсів:

<!-- [if !supportLists] -->1.    <!-- [endif] -->,,Вікторина

<!-- [if !supportLists] -->2.    <!-- [endif] -->,,Весела лічба

<!-- [if !supportLists] -->3.    <!-- [endif] -->,,Розгадай ребус

<!-- [if !supportLists] -->4.    <!-- [endif] -->,,Віднайди число

<!-- [if !supportLists] -->5.    <!-- [endif] -->,,Дуелянти

Між конкурсами від двох подружок (Пляшко Олени та Серко Анюти)звучали веселі математичні частівки. А також з уболівальниками були проведені математичні фокуси за участі Турука Віктора.

          Перемогу отримала команда ,,ПЛЮС”.

Цього дня учителем математики Полюховичем С.І. був проведений конкурс ,,Математична мозаїка”. У конкурсі взяли участь учні 4-6 класів. Переможці були нагороджені грамотами за: І місце – учні 4 класу; ІІ місце – Стасюк Вікторія, 5 клас; ІІІ місце – Серко Денис, 5 клас та учні 6 класу.

У пятницю, 16 лютого для учнів 5-9, 11 класів було проведено перегляд відео ,,Видатні українські вчені математики та фізики. А також підведений підсумок тижня. За активну участь у проведенні тижня учні 11 класу Серко А., Серко В., Турук В. були нагороджені подяками та призами.

У всіх присутніх був чудовий настрій.

Тиждень математики та фізики

 

Тиждень математики та фізики

 

Тиждень математики та фізики

 

Тиждень математики та фізики

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий