» Ми відсьогодні - громадяни України

Ми відсьогодні - громадяни України

Автор: ozersk от 24-04-2017, 15:47

Незабаром юнаки і дівчата, яким виповнюється 16 років, стануть громадянами України. Розумне, талановите, працьовите, молоде покоління зробить перший крок у відповідальне і свідоме доросле життя. Батьки та вчителі з нетерпінням чекають миті, коли молодь візьме в руки найголовніший у своєму житті документ – паспорт громадянина України. Це висока честь і велика відповідальність, адже шістнадцятирічні юнаки і дівчата стали спадкоємцями всіх надбань нашої держави.

Урочисте вручення посвідчень юним громадянам України провів директор школи Анатолій Серко. З вітальними словами та хлібом – сіллю на вишитому рушнику звернулися до винуватців свята батьки. Наголосили на тому, що вони – майбутнє України. Основне їхнє завдання – своїми знаннями, працею, здобутками примножувати культуру. Бути гідними своїх предків, любити рідну землю, берегти волю і незалежність України, шанувати себе і свою гідність.

Класний керівник Любов Турук для молодших глядачів підготувала віртуальну подорож «Моя Батьківщина» та провела вікторину на визначення знавців рідного краю.

Завершилося свято загальною світлиною на згадку про цю незабутню подію.

Ми відсьогодні - громадяни України

 

Ми відсьогодні - громадяни України

 

Ми відсьогодні - громадяни України

 

Ми відсьогодні - громадяни України

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий