» Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника

Автор: ozersk от 28-05-2016, 23:39
Радісне, бо закінчився навчальний рік.Попереду - чудові літні канікули. А сумне, бо сьогодні дзвоник востаннє пролунає для найстарших учнів - одинадцятикласників.
Урочисто відкрив свято директор НВК Анатолій Максимович. З його вуст звучали слова- настанови для учнів 1-10 класів, слова -подяки для батьків, вчителів, найкращі побажання для випускників.
Найкращі вітання звучали і від гостей -Людмили Миколаївни:сміливо крокувати дорогою життя, ніколи не зупинятися на досягнутому, не схиляти голову у найтяжчі години.
Важко сказати, у кого сьогодні більше свято- в учнів чи вчителів.Що важче- навчатися чи навчати? Мабуть, і те, й інше потребує немалих душевних сил і прагнення до знань, але професія вчителя потребує ще одного виняткового вміння - відчути кожного учня. Кожен учитель дорогий випускникам по-своєму, але. мабуть, рідніших за першу вчительку і класного керівника немає. Так і для Наталії Василівни її учні стали найріднішими дітьми, яким вона віддала часточку себе. Протягом багатьох років вона разом з ними ділила всі радощі, перемоги, долали всі вершини, круті повороти по дорозі Науки. Важко прощатися, але вчитель як і учні повинен іти далі і засівати зерна мудрості на педагогічній ниві.
Багато слів подяки звучали для неї від учнів- випускників та їх батьків.
На святі були присутні люди, для яких випускники завжди залишаться дітьми.Кожен дитячий крок, кожен вчинок, хороший чи поганий, завжди відгукнеться в серці радістю чи болем, щастям чи стражданням.Ці люди- батьки. Вони поблагословили свої чад на щасливу дорогу в самостійне життя, посипали зернами доброти та побажали миру всій неньці - Україні.
Продзвенів останній дзвоник саме для вас, випускники.Щоранку протягом 11 років кожного з вас вела стежина до шкільного порогу . А тепер поведе вона вас у самостійне життя. І все життя поруч із вами йтиме ваша доля.Якою вона буде, залежить від вас.А ми, вчителі, учні, батьки бажаємо вам тільки щасливої долі!

Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоника
Свято останнього дзвоникаскачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий