» Вони—наш оберіг спокою та миру

Вони—наш оберіг спокою та миру

Автор: ozersk от 3-06-2016, 00:10
Тож у вівторок, в Озерському НВК, відбулася по-справжньому святкова зустріч. З ініціативи дирекції закладу на урочисту лінійку завітали нещодавно демобілізований воїн АТО Серко Анатолій Степанович та нещодавні випускники школи—Серко Іван Федорович та Полюхович Роман Васильович, які продовжують нести службу у ЗСУ за контрактом та пильно захищають кордони нашої держави. Слова підтримки від імені усього учнівсько-трудового колективу висловив директор Анатолій Максимович та під гучні оплески вдячності на адресу присутніх учасників АТО було відкрито національно-патріотичний куточок «Тримайтесь,братики! Ми з вами у цей страшний,болючий час.Ви стали нам ЗАХИСНИКАМИ,ми молимось щиро за ВАС.»
В свою чергу хлопці подякували учням школи за надання моральної та фінансової підтримки та подарували на згадку прапор України з привітаннями та побажаннями від бійців 311 ОІТБ,на якому були розміщені такі чуттєві та емоційні слова, що дісталися до сердець усіх тих, хто їх читав,а також книгу про новітню українську історію.
В цілому, таке спілкування з героями АТО, без перебільшення, сприяє ще більшому піднесенню патріотизму в наших серцях,а закінчилася зустріч спільною фотографією та піднесеним співом «Ще не вмерла Україна!»
Вони—наш оберіг спокою та миру
Вони—наш оберіг спокою та миру
Вони—наш оберіг спокою та мирускачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий