» Традиції чаювання Британців

Традиції чаювання Британців

Автор: ozersk от 20-03-2019, 15:10

Чи добре ви знайомі з чаєм? Здобувачі освіти поділились інформацією про батьківщину чаю, його чудодійні лікувальні властивості, цікаві факти про цей напій, види чаю, історію чаювання в Британії.  

Its easier to imagine England without the Queen than without tea» - says the English joke.«Легше уявити Англію без королеви, ніж без чаю» -  каже англійський жарт. Класична церемонія світського англійського чаювання за кілька століть зазнала лише незначних змін. Сьогодні британці п’ють чай близько шести разів на день і кожен з цих прийомів має свої особливості.

Звичайно це не означає, що всі англійці дотримуються такого розпорядку дня. Але  як приємно усвідомлювати, що в нашому нестабільному світі є щось незмінне, наприклад, англiйська чайна традиція (English tea ceremony).

Традиції чаювання Британців

 

Ви ще не віддали свій голос на користь справжнього королівського напою? Ви ще жодного разу не пили чай з молоком? Тоді обов’язково спробуйте приготувати його вдома. Рецептом приготування англійського чаю можуть поділитись наші семикласники.  І приємні вечори за чашкою густого, злегка терпкуватого напою стануть корисною англійською традицією у вашій родині.

Традиції чаювання Британців

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий