» «Права та обов’язки сучасного школяра»

«Права та обов’язки сучасного школяра»

Автор: ozersk от 3-11-2017, 16:03
Права і обов’язки записані у Конституції. Якщо людина не лише користується наданими їй правами, а й виконує свої обов’язки, вона – справжній громадянин.
Скільки б тобі не було років, де б ти не жив, твоє життя і життя всієї твоєї сім’ї, сусідів, родичів, твоїх товаришів протікає і надалі складатиметься за Основним Законом нашої держави.
Ти, звичайно, ходиш до школи. До третього  чи до п’ятого класу – це не так важливо. Головне, що за Конституцією України всі діти не тільки мають право на освіту, а й обов"язок- учитися.  Такі питання  на правову тематику було розглянуто на годині класного керівника в 5 класі. Віталій Миколайович  у формі усного журналу детально ознайомив дітей з їх правами та обов"язками. Провів гру "Спіймай правило". Дуже жваво діти працювали при проведенні казкової правової вікторини. На завершення вчитель провів анкетування  та вручив невеличкі подарунки. Всі учасники заходу
 — патріоти і громадяни, які покликані захищати свій край від ворогів, трудитись так невтомно й завзято, щоб жилося всім добре, найкраще у світі, бо кожна людина має право на достойне і радісне життя.

«Права та обов’язки сучасного школяра»

 

«Права та обов’язки сучасного школяра»

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий