» Козацька слава нами не забута

Козацька слава нами не забута

Автор: ozersk от 16-10-2017, 13:23

Негодами лютими бита,
Віками ти йшла до мети,
Тобі в небі зорею світити,
І волю, і долю знайти
Розселив Господь людей по всьому світу і кожному народові дав землю. Богом дана земля є святою і рідною, тому її захист — це найперший обов’язок народів
.
Для нас такою землею є Україна. Вона полита потом і кров’ю сотень поколінь, їхніх працелюбних і героїчних предків. Шануймо героїчну історію нашого великого народу.
14 жовтня кожного року увесь християнський світ з глибокою любов’ю, вдячністю і надією славить Пресвяту Богородицю, Матір Спасителя світу Ісуса Христа.
Цязустріч приурочена святу Покрови Пресвятої Богородиці, Дню українського козацтва та ДНЮ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ. Для нас, українців, це свято християнське і національне, воно символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу.Наші односельчани теж проявили свою волю та відвагу.Три хоробрі воїни мають статус героя АТО. Це Полюхович Роман Васильович, Серко Анатолій Степанович, Новак Юрій Андрійович. Вони завітали сьогодні на свято«Козацька слава нами не забута!», яке проходило в актовій залі школи.

Скорботною хвилиною мовчання згадали всіх загиблих,які віддали життя заради перемоги.

З вітальними словами до наших воїнів звернувся директор НВК Анатолій Серко, а також голова сільської ради Людмила Петрович. Остання в свою чергу вручила подарунки для наших героїв.

На наше свято завітали справжні козаки. Вони розділилися на курені і представили свій прапор, девіз, пісню. Козацька рада гідно оцінила запальний танець «Гопак» у виконанні капітанів куренів, пісню «Гей, ви, хлопці січовії» та козацьку кмітливість при виконанні нелегких завдань. Вдячні глядачі побачили, як козаки картоплю збирали, борщ варили, з шляхтичами воювали. Перемогу здобули козаки другого куреня «Козацька воля». Але на цьому свято не закінчилося. Воїн АТО Анатолій Степанович всіх присутніх навчив знешкоджувати «розтяжки» та розповів про правила поведінки на «замінованому» полі.

На згадку про цей день всі бажаючі зробили фото.

День сьогоднішній нерозривно пов’язаний з учорашнім. І кожен слід на землі… І нинішня радість, і небо безхмарне, і наш достаток, і щасливе вільне життя — то ваш слід на землі, переможці визвольних змагань. Спасибі ж вам за збережене життя, наші славні вояки.

Козацька слава нами не забута

 

Козацька слава нами не забута

 

Козацька слава нами не забута

 

Козацька слава нами не забута

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий