» Ой на Івана, ой на Купала!

Ой на Івана, ой на Купала!

Автор: ozersk от 10-08-2016, 01:40
За народним повір'ям, у цей день відбуваються різні дива: трави і квіти набувають магічної сили, земля відкриває свої скарби, сонечко спускається з неба, щоб викупатись в озері, а опівночі вогнистим цвітом розквітає папороть — хто знайде той цвіт, той здобуде багатство і здоров'я.
Напередодні свята хлопці встановили на горі, обрядове дерево — березу, яку називають Мареною. На свято запросили усіх людей села. Увечері зібралося багато людей, щоб ще раз "поринути" в далеке минуле. Ведучі Петрович Марина та Серко Юлія привітали односельчан та гостей із цим прекрасним святом, побажали всіх земних благ українському народу. А далі дівчата кругом Марени водили хороводи, прикрашали її різнокольоровими стрічками. І як завжди, пускали вінки на воду, ворожили в якій стороні "причаїлася" їхня доля. Головним елементом цього свята є запалювання вогнища, якого з нетерпінням чекала малеча.
Івана Купала -це свято пісні і танцю. А пісень було багато- українських народних. Дарували їх всім присутнім місцевий музичний колектив (Давидович Оксана, Серко Наталія, Петрович Оксана,Серко Наталія), учні школи.
Були на святі і запальні танці. Завдяки місцевим спонсорам на свято запросили музичний гурт .
Свято тривало до ранку ...
Ой на Івана, ой на Купала!
Ой на Івана, ой на Купала!
Ой на Івана, ой на Купала!
Ой на Івана, ой на Купала!
Ой на Івана, ой на Купала!
Ой на Івана, ой на Купала!скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий