» Без сім*ї немає щастя на землі

Без сім*ї немає щастя на землі

Автор: ozersk от 5-04-2017, 15:48
Проводився він з метою зміцнення відносин батьків і дітей навчального закладу та батьківського комітету, збереження традиційних сімейних цінностейБез сім*ї немає щастя на землі виховання в учнів родинних, національних, загальнолюдських цінностей, ідеалів сім*ї, родини.

Без сім*ї немає щастя на землі

 Слід відмітити активну і кропітку роботу класних керівників з батьківською громадськістю та учнями . Так у  1 класі під час місячника проведено круглий стіл «Етичне виховання дитини в сім’ї». Класний керівник Галина Степанівна розповіла про способи захисту дитини від аморальності, разом з батьками обговорили проблему виховання етичних навичок у дітей , провели анкету «Проблеми родинного виховання». У 2 класі сьогодні – День відкритих дверей. Батьки відвідали уроки літературного читання, математики, природознавства. Діти старалися показати свої знання і вміння не тільки вчителю , а й батькам. День був цікавим, повчальним і незабутнім.

Класний керівник 10 класу Турук Л.С. організувала для батьків "батьківські посиденьки", де розглянули такі питання, як запобігання емоційним порушенням внаслідок спілкування у соціальних мережах, переглянули презентацію "Здоровим бути модно", виставку малюнків учнів класу"Шкідливим звичкам - ні!".Учні 7 класу з керівником провели конкурс малюнків «Моя щаслива родина». Для батьків учнів 8 класу проведено анкету «Вирішення конфліктів між батьками і дітьми».

Без сім*ї немає щастя на землі

 

Без сім*ї немає щастя на землі

 

Без сім*ї немає щастя на землі

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий