Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Про реєстрацію на ЗНО-2018!

                 

Реєстрація для участі у ЗНО-2018 на відмінно!

·        Визначитись із переліком предметів на ЗНО та на ДПА (для випускників закладів освіти)

·        Самостійно або за допомогою осіб, відповідальних за здійснення реєстрації, сформувати заяву-реєстраційну картку  зі спеціальної програми на сайті УЦОЯО.

Випускники закладів освіти, а також учні (слухачі)  закладів професійно-технічної освіти та вищої освіти, які  складатимуть ДПА з української мови у формі ЗНО реєструються у своїх навчальних закладах.

Випускники минулих років можуть звернутись у пункти реєстрації за консультацією

№ з/п

Назва пункту реєстрації

Адреса пункту реєстрації

Дні роботи

Години роботи

1

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

вул. Чорновола,74, м.Рівне, 33028

Понеділок-четвер

08ºº-16³º, обід із   13ºº-13³º

П'ятниця

08ºº-15³º, обід із   13ºº-13³º

Субота - неділя

08ºº-16ºº

Формування пакета реєстраційних документів, у який входять:

1) реєстраційна картка (з програми реєстрації)

2) копії документів, що посвідчують особу: паспорт (завірити копію особистим підписом та написом «згідно з оригіналом»)

3) копія атестата (лише для випускників попередніх років) чи оригінал довідки (для студентів закладів вищої освіти І-ІІ р.а.  та професійно-технічної освіти, які не здають ДПА, але здобувають у 2018 році повну загальну середню освіту);

4) додаткові документи за потреби:

·для створення особливих умов (оригінал висновку закладу охорони здоровя форми 086-3/о);

·при зміні прізвища (копія документа про зміну прізвища);

·у разі запиту щодо участі у додатковій сесії (заява, а також підтвердження про навчання чи перебування за кордоном під час проведення основної сесії);

·нотаріально завірений  переклад українською мовою документів ( у разі надання документів іноземною мовою).

Надсилання пакета реєстраційних документів

Готовий комплект реєстраційних документів:

1)   випускники закладів загальної середньої освіти, а також  особи, які складатимуть ДПА у формі ЗНО передають комплект документів  до свого закладу освіти. Навчальний заклад реєстраційні документи разом із списком учнів (студентів) надсилає у ЛРЦОЯО ;

2)    усі інші категорії абітурієнтів самостійно надсилають пакет документів на адресу ЛРЦОЯО  (вул. Шевченка, 116 корп.2, м. Львів, 79039)  рекомендованим листом до 19.03.2018 (за відтиском поштового штемпеля).

Отримання відповіді від регіональних центрів

Завершенням успішної реєстрації є надісланий абітурієнту Сертифікат ЗНО-2018.

Якщо протягом двох тижнів з часу надсилання Вами пакета з реєстраційними документами, Ви не отримали відповіді, звертайтесь до Львівського регіонального центру.  У випадку отримання відмови (необхідності внесення змін до реєстраційних даних), учасник має усунути недоліки (внести необхідні зміни) та надіслати до регіонального центру  НОВИЙ  пакет документів до 02.04.2018  (за відтиском поштового штемпеля).

Контакти ЛРЦОЯО:

www.lv.testportal.gov.ua – сайт Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти

 (032) 2422660 – телефон гарячої лінії ЛРЦОЯО.

                                               Успішної Вам реєстрації!      

День Соборності України

22 січня український народ святкує День Соборності України. Це свято нагадує нам, що Україна – нероздільна, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ.

Здобувачі освіти Озерського НВК переглянули відео презентацію, в якій було розкрито історичні моменти цього свята та  мали змогу побачити фото основних подій цього хвилюючого дня 99 років тому.

День Соборності України

 


ДО УВАГИ БАТЬКІВ УЧНІВ ШКОЛИ!!!

У п'ятницю, 26 січня 2018 року, в приміщенні актової зали школи відбудуться

загальношкільні батьківські збори з порядком денним:

1. Про Концептуальні засади реформування середньої освіти "Нова українська школа" та реалізація основних положень ЗУ "Про освіту" (директор, Серко А.М.).
2. Аналіз показників успішності та відвідування учнів за І семестр 2017-2018 н. р. та підготовка до ДПА і ЗНО в 2018 р. (ЗДзНВР, Клюйко Н.І. та ЗДзВР, Серко Н.В.).
3. Про протидію торгівлі людьми (ЗДзВР, Серко Н.В.).
4. Про роботу батьківського комітету за 2016-2017 н. р. (ЗДзВР, Серко А.М.).
5. Рубрика "Думки вголос".

ДО УВАГИ БАТЬКІВ УЧНІВ ШКОЛИ!!!

 ТРАДИЦІЯ ВОДОХРЕСНОЇ КУПЕЛІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

По-особливому піднесено пройшло святкування свята Водохреща в нашому закладі. Після загальношкільної лінійки з ініціативи дирекції закладу усі учасники освітнього процесу запрошувалися на озеро, аби оздоровитися в прямому значенні цього слова зимовим купанням в ополонці. Взагалі традиція зимового занурення на Водохреща була започаткована директором Анатолієм Максимовичем нещодавно: 19 січня 2014 року. Тоді його підтримав ще один сміливець-односельчанин... 

ТРАДИЦІЯ ВОДОХРЕСНОЇ КУПЕЛІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!

 ПОДАРУНОК ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

Кожен, хто побував екскурсійно чи з творчим візитом в Озерському НВК підкреслює беззаперечний факт, що в цьому освітньому закладі створені всі умови для здобуття загальної середньої освіти та забезпечення здобувачів освіти можливостями для цікавого дозвілля на перервах та в позаурочний час. А сприяє цьому чітка і злагоджена співпраця усіх причетних до навчально-виховного процесу ланок: трудового колективу закладу, учнів, батьків, управління освіти РДА та спонсорів. То ж нещодавно учні школи отримали черговий подарунок--дитячий ігровий комплекс--на цей раз від Народного депутата України Василя Яницького.

ПОДАРУНОК ВІД НАРОДНОГО ДЕПУТАТА

 


 

 


Круглий стіл «Сучасний урок. Яким він має бути?»

Сьогодні, в процесі бурхливого розвитку освіти, у ході запровадження компетентнісно орієнтованого навчання виникає потреба по-новому подивитися на сучасний урок, на його структуру, форми, технології проведення. Тому нещодавно, відповідно до плану роботи школи на 2017-2018 навучальний рік, з ініціативи заступника директора з НВР Клюйко Наталії Іванівни, серед педагогічних працівників навчального закладу відбулося засідання круглого з теми: «Сучасний урок. Яким він має бути?».

 

Круглий стіл «Сучасний урок. Яким він має бути?»

 


 

ОЗЕРСЬКА ШКОЛА—РІДНІШОЇ В СВІТІ НЕМАЄ!

 

Ювілей школи-це не тільки свого роду історична  віха, але і як би кордон, що дає можливість оцінити пройдений шлях, згадати добрим словом тих, хто присвятив своє життя, свій педагогічний талант рідній школі і,звичайно, накреслити плани на майбутнє. Тож подвійна радість охопила кожного, хто прийшов на святкові урочистості з нагоди святкування 70-річчя зОЗЕРСЬКА ШКОЛА—РІДНІШОЇ В СВІТІ НЕМАЄ!
моменту відновлення освіти в селі Озерськ в післявоєнний час та відзначення 20-річчя з нагоди відкриття шкільної двоповерхової новобудови «Школа-садок». Адже так уже склалось історично, що до цього прекрасного, нехай дещо і
віддаленого від центру поліського населеного пункту не завжди вчасно доходили життєві реалії людської цивілізації, проте саме будівництво і відкриття нової альма-матер по праву можна вважати найприємнішою подією ХХ сторіччя!

ОЗЕРСЬКА ШКОЛА—РІДНІШОЇ В СВІТІ НЕМАЄ!

 


 

А таке у нас буває в день Святого Миколая!

Летить сніжок легесенький, кружляє, 
Безшумно опадає він на все, 
І килими гладенькі простеляє,
Та стільки щастя й радості несе!

А таке у нас буває в день Святого Миколая!

На свято Миколая чекає кожна дитина нашої школи.Ось і дочекались ми солодких подарунків,проте декому дісталась різочка. 

А таке у нас буває в день Святого Миколая!

 

ДО УВАГИ ВИПУСКНИКІВ 2018 року!!!

                                                         До уваги абітурієнтів 2018

 ЗНО триватиме з 22 травня до 13 червня 2018 року.  Ви зможете обрати навчальні предмети з переліку: українська мова і література, математика, історія України, англійська мова, німецька мова, французька мова, іспанська мова, фізика, хімія, біологія, географія.

 Кількість обраних предметів не може бути більшою ніж чотири.

 Для випускників старшої школи закладів освіти 2018 р. результати ЗНО з трьох предметів: українська мова і література (українська мова), математика або історія України (період XX - поч.XXI ст.), а також ще один предмет за вибором випускника зараховуватимуть як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

Студенти (слухачі) закладів вищої освіти І-ІІ р.а. та закладів професійно-технічної освіти у 2018 році вперше в обов’язковому порядку проходять ДПА з української мови у формі ЗНО.

 Майбутнім абітурієнтам перед реєстрацієюобов’язково потрібно ознайомитись із Правилами прийому на 2018 рік до обраного для вступу ВНЗ.

Для участі у конкурсі щодо вступу до закладу вищої освіти необхідно подати результати ЗНО з
3-х чи 2-х предметів, залежно від обраної спеціальності. У 2018 році можна подавати сертифікати ЗНО за 2016, 2017 та 2018 роки у різних комбінаціях, окрім результатів з іноземних мов.

   Результати ЗНО з іноземних мов братимуть для участі в конкурсному відборі для вступу до закладу вищої освіти лише за 2018 рік.

 

НАША ОСВІТЯНСЬКА СІМ'Я - НАЙСПОРТИВНІША!!!

Нещодавно в м.Сарни (ЗОШ №4) відбулися змагання ІІІ етапу І туру обласної спортивної гри «Сімейні перегони. ОТГ-2018». Наш район представляла освітянська сім’я із Озерського НВК у складі: директора Озерського НВК-Анатолія Серка (тато), учителя географії та біології- Наталії Серко (мама), учнів Миколи та Богданки Серко (діти). 

НАША ОСВІТЯНСЬКА СІМ'Я - НАЙСПОРТИВНІША!!!