Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

Уроки на свіжому повітрі!

На свіжому повітрі--й дихати набагато здоровіше, і засвоєння нової інформації відбувається набагато ефектніше! А наш видатний геній педагогіки Олександр Сухомлинський втілював свої геніальні ідеї на свіжому повітрі разом із своїми вихованцями ще в далеких 50-х рр. минулого століття... Тож дітлахи з радістю здобувають неоціненний багаж знань легко і охоче саме перебуваючи на свіжому повітрі!

Уроки на свіжому повітрі!

 


Привіт, рідна ШКОЛО!

Шановні учасники освітнього процесу Озерської філії!

Школа розпочинає навчальні заняття 01 вересня 2020 року о 9.00.

Всі повинні дотримуватися тимчасового порядку в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19):

1. Вхід до закладу здійснюється лише за умови використання засобів індивідуального захисту (захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно, або респіратора). У приміщення заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

2. Вхід в освітній заклад батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.Спілкування педагогічних працівників із батьками здійснюється дистанційно за допомогою будь-яких засобів зв’язку або на шкільному подвір’ї.

3. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями школи використання захисних масок, крім учнів 1-4 класів, є обов’язковим. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичні пакетики (zip-пакет, або папка на кнопці) з позначками «Для використаних масок», «Для нових ( чи запасних) масок». Для нової (запасної) одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школіє спеціальні урни з надписом «Контейнер для використаних засобів індивідуального захисту».

4. Зустрічі вчителем дітей 1-4 класів за 20 хвилин до початку навчання, а також ранкові зустрічі за сприятливих погодних умов проводяться на свіжому повітрі.

5. Для мінімізації пересування здобувачів освіти у приміщеннях школи за кожним класним колективом закріплений навчальний кабінет для проведення усіх уроків, за винятком інформатики, фізичної культури та трудового навчання.

6. Основним заходом гігієни рук в умовах школи  є миття їх з милом. Санітайзерами користуємося на вході в приміщення.

7. У період карантину організація питного режиму відбувається із використанням індивідуального посуду (обов'язкової пляшки з водою у кожної дитини)

 

Ми повинні чітко дотримуватися правил задля збереження здоров'я свого і всіх оточуючих!

ШКОЛА скучила за ВАМИ, тож до зустрічі!

 

Привіт, рідна ШКОЛО!

 


Останній дзвоник-2020!

Шановна шкільна РОДИНО!
Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!
       Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
      Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
        Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.
       Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

Останній дзвоник-2020!

 


Розклад уроків з 25 по 29.05.2020 р. (1-4 кл.)

Розклад уроків з 25 по 29.05.2020 р. (1-4 кл.)
 

Розклад уроків з 25 по 29.05.2020 р. (1-4 кл.)

 


РЕЄСТРАЦІЯ ДО 1 КЛАСУ!

До уваги  батьків майбутніх першокласників!

             Термін подання заяв про зарахування дітей до 1-го класу на 2020-2021 н.р.  - з                                                                                                             30 квітня   по 31 травня 2020 року.


          Подати електрон
ну заяву до  закладу на вступ дитини до школи можна за посиланням https://school.isuo.org/ на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти», де розміщена покрокова інструкція. Для цього необхідно зареєструватись на сайті, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та підтвердити її документами у закладі після закінчення карантину.
 

                                                                                                                                                                                                                                                          Адміністрація

РЕКОМЕНДАЦІЇ РОІППО ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ, КОНТРОЛЮ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ ТА ЗАПИСІВ У КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ

РЕКОМЕНДАЦІЇ РОІППО ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ, КОНТРОЛЮ НАВЧАЛЬНИХ ДОСЯГНЕНЬ УЧНІВ ТА ЗАПИСІВ У КЛАСНИЙ ЖУРНАЛ

РІВНЕНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ІНСТИТУТ

ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

 

ЗАГАЛЬНІ НАСТАНОВИ

 

Навчання в умовах карантину – неочікуваний виклик для вчителів та учнів, який засвідчить, наскільки вони розуміються на цифрових технологіях і є медіаграмотними, тобто володіють важливими навичками ХХІ століття, які на сьогодні потрібно застосовувати в режимі дистанційного навчання.

Перед кожним закладом загальної середньої освіти, кожним педагогічним працівником постала низка запитань, як-от: «Які форми та способи є оптимальними для організації навчання з використанням технологій дистанційного навчання?»; «Як оцінити результати навчання здобувачів освіти і при цьому забезпечити об’єктивність цих результатів?»; «Чи мають здобувачі освіти в умовах віддаленого навчання рівний доступ до отримання якісних освітніх послуг?». Запитання непрості, а отже, легкі відповіді, які б задовольнили всіх, знайти складно.

 

Керівникам закладів загальної середньої освіти відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 406 від 16.03.2020 «Про організаційні заходи для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19» необхідно видати наказ про організацію роботи очолюваних ними закладів під час карантину, яким визначити особливості провадження освітнього процесу. Заклад освіти повинен виробити власні підходи до контролю та оцінювання результатів навчання, моніторингу якості організації онлайн-уроків, їх змістового наповнення, нормативів щодо обсягу, характеру та часу виконання домашніх завдань; надати покрокові інструкції батькам та дітям стосовно того, як організувати самостійну роботу вдома, дотримуючись звичного режиму як при очному навчанні та водночас не забуваючи про відпочинок; чітко визначити, як відбуватиметься навчання та забезпечуватиметься зворотний зв’язок у системі «вчитель – учень» як ключовий елемент дистанційного навчання, а також забезпечити виконання освітніх програм, зокрема шляхом організації освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання, що не передбачає відвідування закладів освіти здобувачами, а у виняткових випадках – шляхом ущільнення графіку освітнього процесу.

Розклад занять з використанням технологій дистанційного навчання на 12-15.05.2020 року

Розклад занять
з використанням технологій дистанційного навчання
на 12-15.05.2020 року (5-9 класи)
 

Розклад занять з використанням технологій дистанційного навчання на 12-15.05.2020 року

 


Розклад занять з використанням технологій дистанційного навчання на 12-15.05.2020 року

Розклад занять
з використанням технологій дистанційного навчання
на 12-15.05.2020 року (1-4 класи)
 

Розклад занять з використанням технологій дистанційного навчання на 12-15.05.2020 року

 Назад Вперед
Наверх