Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | алфавиту

"УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ---ВІЧНІ!!!"

Сьогоднішній ранок розпочався із святкової новорічно-різдвяної посіваночки від наших юних здобувачів освіти. Згодом в кімнаті релаксації, проведено зустріч із здобувачами освіти 2 та 6 класів з теми "Шануймо українські традиції!", де всі присутні ще раз привітали один одного із Великими зимовими святами та поспілкувалися за круглим столом. Вірю, що в цих дітей--великий потенціал в майбутньому, а разом з НИМИ--і в нашої рідної УКРАЇНИ! Зі святом усіх!!!

"УКРАЇНСЬКІ ТРАДИЦІЇ---ВІЧНІ!!!"

 


“Міні-“EdCamp Ozersk-2020”

Саме на таку назву заслуговує сьогоднішня Різдвяно-робоча зустріч педагогів Сварицевицького ОЗЗСО на базі Озерської філії!До складу делегацій Сварицевицького, Зеленського та Лісівського закладів освіти,окрім керівників ,входили заступники з НВР та ВР ,голови методичних об'єднань, вчительський актив та спортсмени-старшокласники-волейболісти. Після спільної колядки, усі гості мали можливість під час екскурсії ознайомитися із матеріально-технічними ресурсами Озерської філії, роботою вчителів початкових класів в умовах НУШ, впровадження здоров'язберігаючих технологій тощо. Подальша робота освітян спрямовувалася на активізацію їх творчого потенціалу та в удосконаленні компетентностей в ході організації різних видів діяльності. 

“Міні-“EdCamp Ozersk-2020”

 


“ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!СЛАВІМО ЙОГО!”

       "ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!

                                СЛАВІМО ЙОГО!”

“ХРИСТОС НАРОДИВСЯ!СЛАВІМО ЙОГО!”

 


"Маленькі рученята творять казкові дива💯 %"


Надзвичайно цікаво,насичено,неймовірно яскраво🎉🎈🎶🌈відбувся майстер-клас для дівчаток💃 💃5-9 кл.Озерської філії Сварицевицького НВК 🏘️🌏із виготовлення різдвяного віночка,💫🌟який організувала і провела заступник з НВР Клюйко Наталія Іванівна.Дітки із великим задоволенням,незважаючи на свій дорогоцінний 🥳🙈канікулярний період, 👣👣взяли участь у чудовому майстер-класі Наталії Іванівни,яка навіть у розпал передсвяткової метушні знайшла"хвилинку" для дитячої творчості!

"Маленькі рученята творять казкові дива💯 %"

 


“БЕЗПЕКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ“


Сьогодні на підсумковій нараді при завідувачу філії саме це питання було пріоритетним серед усіх інших порядку денного. Окрім теоретичного блоку інформації, разом з колегами переглянули відеосюжет "Правила під час евакуації при виникненні пожежі". Для практичного засвоєння отриманої інформації усі працівники школи разом із учнями,які незважаючи на канікули,із цікавістю теж прийшли до школи і всі разом провели навчання щодо евакуації під час пожежі та гасіння осередку займання за допомогою вогнегасника. Усім бажаю ніколи не відчути на собі пожежного лиха!

“БЕЗПЕКА УЧАСНИКІВ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ“

 


САМООЦІНЮВАННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Сьогодні завершено попереднє самооцінювання освітнього процесу, що проходило у формі анкетування здобувачів освіти старших класів та батьківської громадськості. Далі--копітка робота над узагальненням та детальним аналізом отриманих результатів для подальшої ефективної роботи щодо РОЗБУДОВИ ВНУТРІШНЬОЇ СИСТЕМИ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ!

САМООЦІНЮВАННЯ ОСВІТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

 


ОГОЛОШЕННЯ!

Результат пошуку зображень за запитом
УВАГА!!!
У вівторок, 24 грудня 2019 року, в приміщенні актової зали Озерської філії відбудуться загальношкільні батьківські збори.
Початок о 14 год 30 хв.

"Благодатний день Святого Миколая!"

-Коли Бог з нами, то хто може бути проти нас?,- говорить народна мудрість. А й справді, сьогоднішнє суспільство купається в розкоші і, здавалося б, у нас є усе, але...не завжди є Божа прихильність до кожного із нас. Тож сьогоднішній свято-Миколаївський день пройшов в поєднанні із світським набуттям нових знань і спільної духовної молитви у церкві Св.Параскеви-П'ятниці. Одразу по завершенню уроків, за попередньою домовленістю із батьками учнів та працівниками школи, усі однією сильною в спільній ідеї сім'єю вирушили до церкви, де спільно із настоятелем храму о.Сергієм помолилися за мирну неньку-Україну, за спокій у наших серцях та аби Боженька дарував бодай на прийдешній рік міцне здоров'я і додавав сили у повсякденних справах.
 

"Благодатний день Святого Миколая!"

 


Назад Вперед
Наверх