» Брейн - ринг

Брейн - ринг

Автор: ozersk от 27-04-2018, 13:59

Кожна людина має свою Батьківщину, яку вона любить понад усе на світі. Бо Батьківщина, як рідна ненька, її не можна а ні купити, а ні заслужити, вона одна у кожного і дається йому від народження.

В Озерському НВК для учнів початкових класів було проведено брейн-ринг «У нашім серці Україна» у рамках місячника національно-патріотичного виховання. На початку якого учні 1 класу розказали патріотичні вірші. Та всі разом переглянули відеоролик про Україну.

Учні третього та четвертого класу об'єднались у дві команди: «Барвінок» та «Калинонька». Вони показали свої знання про рідний край, свою Батьківщину.

Першою була проведена вікторина «Дайте правильну відповідь», в ході якої учасники, правильно відповідаючи на запитання здобували бали для команди, після чого було переглянуто відео про державні та народні символи України. Ще обидві команди продовжували прислів’я, малювали, брали участь у конкурсах «Чарівний конверт» та «Чарівна скринька», «Хто перший».

У якості вболівальників виступали учні першого та другого класу, відповідаючи на запитання у конкурсі «Подумай - відгадай» вони здобували бали для своїх команд-фаворитів.

У підсумку перемогу здобула команда «Барвінок». Обидві команди були нагороджені грамотами.

Брейн - ринг

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий