» Твоє життя - твій вибір

Твоє життя - твій вибір

Автор: ozersk от 21-03-2018, 10:39

 


У житті бувають і чорні і білі смуги. Але, щоб життя не здавалося таким двоманітним, потрібно його збагачувати іншими яскравими кольорами. Свої асоціації зі словом „Життя” учні помістили на плакат поруч із словом „ЖИТТЯ” . А теплоту та  короткоплинність нашого життя усвідомили з допомогою «Символу життя» - маленької свічки, яку передавали обережно один одному по колу. Вона уособлювала наше життя, яке в будь – який момент може погаснути. Коли свічка знаходиться у наших руках, лише ми вирішуємо, вона горітиме чи згасне. Так само вирішувати тільки нам, яким буденаше життя.Твоє життя - твій вибір

Життя – це не гра. Не можна повторити уже зроблений вибір чи скасувати прийняте в минулому рішення. Не можна охопити абсолютно все чи скористатися кожною можливістю. Не можна передбачити, які можливості будуть у нас через тиждень або рік. Нам завжди бракуватиме часу, варіантів вибору, грошей, можливостей. Усвідомленню цього сприяла гра - лотерея  «Як розпорядитися своїм життям?», в ході якої учні за допомогою символічних грошей могли купити чудову квартиру, здоров’я рідним, поїздку на відпочинок, можливість змінити якусь одну рису зовнішності , п’ять років безтурботного життя, і т.д.

 Ми любимо мріяти незважаючи ні на що, і всі ми хочемо, щоб наші мрії здійснювалися. Шестикласники  зобразили свої мрії на «Кулі мрій» та зав’язали їх разом з надією, що вони неодмінно здійсняться.

Життя таке мале, тому потрібно робити все, щоб воно було яскравим, щасливим, повним хороших та щирих подій. Необхідно сприймати своє життя як велику цінність, даровану нам Богом. Наше життя – наш вибір!

Життя — це можливість,

Скористайся нею.

Життя — це краса,

Милуйся нею.

Життя — це мрія,

Здійсни її…

Твоє життя - твій вибір

 

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий