» » Привіт, рідна ШКОЛО!

Привіт, рідна ШКОЛО!

Автор: ozersk от 30-08-2020, 19:04

Шановні учасники освітнього процесу Озерської філії!

Школа розпочинає навчальні заняття 01 вересня 2020 року о 9.00.

Всі повинні дотримуватися тимчасового порядку в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19):

1. Вхід до закладу здійснюється лише за умови використання засобів індивідуального захисту (захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно, або респіратора). У приміщення заходять тільки учні, вчителі та персонал школи.

2. Вхід в освітній заклад батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року суворо заборонено.Спілкування педагогічних працівників із батьками здійснюється дистанційно за допомогою будь-яких засобів зв’язку або на шкільному подвір’ї.

3. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями школи використання захисних масок, крім учнів 1-4 класів, є обов’язковим. Зміна масок кожні три години. Якщо у дітей будуть маски багаторазового використання, то обов'язково мати герметичні пакетики (zip-пакет, або папка на кнопці) з позначками «Для використаних масок», «Для нових ( чи запасних) масок». Для нової (запасної) одноразової маски також повинен бути пакетик. Для використаних одноразових масок в школіє спеціальні урни з надписом «Контейнер для використаних засобів індивідуального захисту».

4. Зустрічі вчителем дітей 1-4 класів за 20 хвилин до початку навчання, а також ранкові зустрічі за сприятливих погодних умов проводяться на свіжому повітрі.

5. Для мінімізації пересування здобувачів освіти у приміщеннях школи за кожним класним колективом закріплений навчальний кабінет для проведення усіх уроків, за винятком інформатики, фізичної культури та трудового навчання.

6. Основним заходом гігієни рук в умовах школи  є миття їх з милом. Санітайзерами користуємося на вході в приміщення.

7. У період карантину організація питного режиму відбувається із використанням індивідуального посуду (обов'язкової пляшки з водою у кожної дитини)

 

Ми повинні чітко дотримуватися правил задля збереження здоров'я свого і всіх оточуючих!

ШКОЛА скучила за ВАМИ, тож до зустрічі!

 

Привіт, рідна ШКОЛО!

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий