» "Святкування Дня захисту дітей"

"Святкування Дня захисту дітей"

Автор: ozersk от 1-06-2017, 23:24
  Далі події розгорталися в розважальному "містечку", де кожен здійснив по кілька спроб для вправлянні на батутах та при спусках із гірки. 
       Кульмінаційним моментом стала акція від спонсорів свята "Безкоштовне морозиво", під час якого кожен із дітлахів отримав у подарунок по морозиву (а дехто прихопив і по кілька упаковок цього апетитного солодкого продукту!)."Святкування Дня захисту дітей"
       А на завершення екскурсійного дня начальник Дубровицької ДПРЧ-14 Смолянець О.М. для усіх нас провів дуже корисну із практичними прикладами екскурсію по пожежно-рятувальному підрозділу. Зокрема, всі побачили куди поступають першочергові сигнали за номером 101 і яка реакція рятувальників після спеціальних аварійних позивних, також було продемонстровано основні складові спецодягу рятувальника, а дехто з учнів спробував приміряти його на  собі, причому вкластися у передбачений номатив 1 хв. Далі Олександр Михайлович залюбки розповів і показав кімнату відпочинку, актову залу, ну і звичайно докладно і послідовно розповів про оснащення пожежного автомобіля, а також продемонстрував коротке звучання аварійної сирени та принцип подачі води до пожежного рукава, а бажаючі з дітей мали змогу ще спробувати себе в ролі рятувальника-пожежника, тримаючи в руках цей рукав із подальшим гасінням умовної пожежі у саду частини. На завершення фото на згадку на фоні пожежно-рятувальної машини, спільна подяка рятувальникам на чолі із п.Смолянцем за пізнавальну розповідь.
      "Святкування Дня захисту дітей"
 
Тож черговий табірний день із неперевершеними враженнями та емоціями пройшов непомітно і на високому організаційному рівні.Хотілося б подякувати місцевій владі і спонсорам за те, що намагаються бодай у "наш дитячий день" вкласти часточку себе, дорослих, адже ми-діти, того заслуговуємо!!!
Прес-центр "КРОК"
 

"Святкування Дня захисту дітей"

"Святкування Дня захисту дітей"

"Святкування Дня захисту дітей"

"Святкування Дня захисту дітей"

"Святкування Дня захисту дітей"

  


 


 


 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий