» » Наші на засіданні "Лідера"

Наші на засіданні "Лідера"

Автор: ozersk от 22-02-2018, 16:16

 На засіданні були присутні головний спеціаліст управління освіти молоді та спорту  Галина Рабешко та методист центру позашкільної освіти Мирослава Антосюк.  Галина Захарівна   повідомила, що у районі створено координаційний центр з національно-патріотичного виховання дітей та молоді,  затверджено план  заходів з національно-патріотичного виховання та  звернулася до усіх присутніх з побажаннями цікаво та плідно провести час.

        Ще до початку засідання усі присутні мали змогу переглянути тематичні шкільні  газети  «З Україною в серці!», яку підготували і наші активісти шкільної республіки "КРОК" під керівництвом педагога-організатора Оксани Холодько.

      В рамках обміну досвідом під час презентації газети та діяльності прес-центру за 2017/2018 н.р. наша Вікторія Серко дуже стильно і впевнено, з аргументованою інформаційною базою ознайомила усіх прсутніх про роботу Озерського учнівського самоврядного органу, за що отримала схвальні відгуки та подяку від Галини Захарівни. Адже дійсно, незважаючи на доволі малочисельність учнівського колективу, в нашому закладі вдається активно та результативно зреалізовувати чи не усі проекти та акції, рекомендовані вищими освітніми інстанціями. То ж і недаремно, наша учениця уже 2 роки як є заступником голови районної організації "Лідер". То ж так тримати і надалі!!! 
 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий