» НАШІ ОСВІТЯНИ-- ЧЕМПІОНИ З ВОЛЕЙБОЛУ 2017 р.!!!

НАШІ ОСВІТЯНИ-- ЧЕМПІОНИ З ВОЛЕЙБОЛУ 2017 р.!!!

Автор: ozersk от 10-04-2017, 01:03

А в цьогорічному районному турнірі нашимНАШІ ОСВІТЯНИ-- ЧЕМПІОНИ З ВОЛЕЙБОЛУ 2017 р.!!! педагогам та працівникам школи взагалі не було рівних, адже серед 4 зіграних ігор ми не програли жодної (!) партії. Все це говорить про досвід участі в подібних турнірах та колосальну роботу, яка проводиться у закладі щодо залучення до занять спортом (і волейболом, зокрема) дорослих і учнів. Як результат, після фінальної зустрічі із командою "ДЮСШ-ОСВІТА" (в яку,до речі, входять кращі із кращих спорсменів-волейболістів усіх шкіл району) наша команда Озерського НВК перемогла та здобула титул "ЧЕМПІОНА-2017".
Справжній бійцівський дух продемонстрували і наші жінки-освітяни. Нагадаємо, що кілька останніх років наша жіноча команда педагогів ніяк не може здобути звання призера цих змагань. В цьому ж році і на їх вулиці загорілося радісне волейбольне зелене світло, адже вони  накінець-то здобули такі бажані "бронзові" нагороди, обігравши в матчі за ІІІ місце сильного суперника Залузького НВК.
 

 

 

 

 

 

 

НАШІ ОСВІТЯНИ-- ЧЕМПІОНИ З ВОЛЕЙБОЛУ 2017 р.!!!

 

Тож вітаємо усіх наших переможців і призерів із цим подвійним волейбольним здобутком і від імені адміністрації та профспілкового комітету НВК висловлюємо подяку усім учасникам цих змагань, а саме:
Серку Анатолію Максимовичу, Серку Михайлу Миколайовичу, Полюховичу Віталію Миколайовичу, Полюховичу Сергію Івановичу, Шульзі Олександру Михайловичу та Шульзі Сергію Михайловичу; Серко Наталії Ярославівні, Шульзі Світлані Петрівні, Петрович Наталії Василівні, Холодько Оксані Григорівні, Серко Анні Анатоліївні,Мазурок Ользі Юріївні та Нестерчук Марії Станіславівні. 
 

НАШІ ОСВІТЯНИ-- ЧЕМПІОНИ З ВОЛЕЙБОЛУ 2017 р.!!!

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий