» Зростаємо мужніми

Зростаємо мужніми

Автор: ozersk от 6-12-2018, 21:51

Ведучі підкреслили, що історія нашої армії не заплямована, бо українські вояки ніколи не були агресорами. а добросовісно виконували почесну місію – захищали рідну землю, що роблять і тепер.

Дівчатка – школярочки відчеканили неповторні рядки невимушених дитячих щирих побажань  своїм одноліткам.

Зростаємо мужніми

 

І, нарешті, дві команди «Дужі» та «Силачі» , нагадавши присутнім, що всі вони козацького роду діти, відважні і рішучі, розпочали «запеклий бій», але не кулаками, а дружно змагаючись. Хлопчики емоційно, із задоволенням демонстрували свою повсякденну  дитячу непосидючість, доброзичливу  веселу вдачу, сміливість і кмітливість у цікавих, насичених великим патріотичним підґрунтям, конкурсах .


 

Зростаємо мужніми

 

Зростаємо мужніми

 

Неабияку акторську майстерність продемонстрували учні Серко Ірина та Петрович Вадим . Вони сценічно, з великим почуттям гумору, але в той же час і глибоко патріотично,  розказали життєву історію про те, як син з нетерпінням і гордістю якнайшвидше прагне нести службу в армії, а матір, сповнена страху за долю своєї дитини, всіляко намагається застерегти його від небажаних наслідків солдатських буднів.

Зростаємо мужніми

 

Після того, як «помірялися силами» капітани, об’єктивний підсумок протистоянню двох команд підбило уважне журі. Перемогла  команда «Дужі». Хлопці пообіцяли вирости мужніми, сильними, надійними і завжди бути  опорою своєї сім’ї  та народу.


 

Зростаємо мужніми

 

По закінченню свята  ведучі побажали всім представникам чоловічої статі козацької  мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, непохитної сили волі та віри у власні сили, а нашій державі – мирного неба, благополуччя та процвітання. А хлопці 4 класу всім присутнім подарували  пісню «Гей, розвивайся , дуб зелененький».

Зростаємо мужніми

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий