» Школа та сім’я - рівноправні суб’єкти морального виховання дітей

Школа та сім’я - рівноправні суб’єкти морального виховання дітей

Автор: ozersk от 28-01-2018, 16:10

   Школа  покликана піднімати виховний потенціал‚ авторитет сім’ї за допомогою продуктивних взаємин з батьками своїх учнів.

Так, в  п'ятницю , 26 січня, в приміщенні актової зали школи відбулися загальношкільні батьківські збори. Про Концептуальні засади реформування середньої освіти «Нова українська школа» та реалізація основних положень ЗУ «Про освіту» проінформував директор школи Анатолій Серко.

Аналіз показників успішності та відвідування учнів за І семестр 2017-2018 н.р. та підготовка до ДПА і ЗНО в 2018 році презентували для батьків заступники директора Клюйко Н.І. та Серко Н.В.

Батьки мали змогу переглянути відеоролик «Життя на продаж» та більш детально ознайомитися із сучасною формою рабства – торгівлею людьми . На зборах ЗДзВР підвела підсумки про роботу батьківського комітету за минулий навчальний рік.  В рубриці «Думки вголос» батьки мали змогу отримати відповіді на всі поставлені питання до учасників освітнього процесу. Природно‚  що і школа‚ і сім’я прагнуть до досягнення повноцінної взаємодії.

Школа та сім’я  - рівноправні суб’єкти морального виховання дітей

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Комментарии:

Оставить комментарий